Laptop Ekran Değişimi: Hızlı ve 1 Yıl Garantili

Merhaba! Laptop ekran değişimini İstanbul Mecidiyeköy’deki Bilen Servis Merkezimizde gerçekleştiriyoruz. Acer, Asus, Casper, Dell, Hp, Lenovo, Monster, Msi ve Packard Bell gibi çeşitli laptop markalarının ekran değişimi için ekonomik, hızlı ve garantili teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Garanti süresi dolmuş ya da diğer nedenlerle garanti dışı kalan laptoplarınız için profesyonel tamir, bakım ve yedek parça temin hizmetlerimizle yanınızdayız.

Laptop ekranlarında meydana gelen sorunlar, özellikle darbe, düşme ya da sıvı teması gibi kazalardan kaynaklanan ekran kırılması, renklerde bozulma, piksel sorunları veya aydınlatma problemleri için hızlı ve güvenilir bir şekilde değişim hizmeti sunuyoruz.

Bize ulaşmaktan çekinmeyin.

30 Dakikada Laptop Ekran Değişimi

Servis randevusu alarak bize ulaşan müşterilerimiz için, laptop ekran arızalarını yalnızca 30 dakika içinde gideriyoruz. Ayrıca, 6 ay işçilik ve 1 yıl parça garantisi sunuyoruz. Ekran sorunlarınızı hem hızlı hem de uygun fiyatta çözerek, zamanınızı ve bütçenizi düşünüyoruz. Bekleme sürelerini sonlandırmak için randevu alın ve laptop ekran arızalarınızı 30 dakika içinde çözüme kavuşturalım!

En iyi hizmeti sunmak için buradayız!

Laptop Ekran Değişim Fiyatlarımız

Hizmet verdiğimiz tüm laptop markalarının erkan değişimi için rekabetçi ve adil fiyatlar sunmaktayız.

30 Pin 15.6" Slimled HD Ekran
1.740 ₺
  • 1366x728 (Çözünürlük)
  • KDV Dahil
40 Pin 15.6" Slimled HD Ekran
1.980 ₺
  • 1366x728 (Çözünürlük)
  • KDV Dahil
30 Pin 15.6" Slimled Full HD Ekran
2.100 ₺
  • 1920x1080 (Çözünürlük)
  • KDV Dahil
40 Pin 15.6" 144Hz Slimled Ekran
3.540 ₺
  • 1920x1080 (Çözünürlük)
  • KDV Dahil

Ekran Değişim Fiyatımızla Fark Yaratıyoruz!

Özel laptoplarınızın ekran değişimleri için rekabetçi fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Size en uygun fiyat teklifini sunmaya ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeye hazırız.

Yardımcı olmak için hazırız!

Unutmayın! Laptop ekran değişimi sırasında yapılacak yanlış müdahaleler, tamiri mümkün olmayan sorunlara yol açabilir.

Laptop Ekran Değişimi: En Sık Sorulan Sorular (FAQs)

Kırık laptop ekranlarının tamiri mümkün değildir. Kırılmış bir ekran camı, ekran içerisindeki kristal sıvının (Liquid Crystal) dağılmasına neden olur. Bu tür durumlarda ekranın tamiri mümkün olmadığından değişimi gereklidir.

Laptop ekran değişimi süresi, genellikle laptop ekran değişimi işlemi yaklaşık olarak 30 dakika içinde tamamlanmaktadır. Ancak bazı özel durumlarda (dokunmatik ekranlar, içeriden yapışkanlı ekranlar gibi) bu süre daha uzun olabilir.

Daha kesin bir süre almak ve servis randevu oluşturmak için bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Böylece ekran değişim süreci hakkında daha fazla bilgi alabilir ve planlarınıza göre hareket edebilirsiniz.

Laptop ekran değişiminin maliyeti, laptopun modeline, ekranın çözünürlüğüne ve türüne (örneğin, standart, dokunmatik veya OLED) bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ekran değişimi fiyatlarımız, sitemizde belirtilen ekran modelleri dışında ortalama bir fiyat aralığı vermek zor olabilir çünkü her marka ve model için fiyat farklılık gösterir.

Laptopunuzun modeliyle uyumlu, en doğru ve güncel fiyat teklifi almak için, bizimle iletişime geçmeniz öneririz.

Ekran değişimi sonrasında, laptopunuzun garanti durumu, markasının garanti şartlarına bağlı olarak değişebilir. Sadece ekran değişimi gerektiren laptoplarda garantiyi etkilemez. Ancak, garantiyi geçersiz kılabilen bazı durumlar olabilir. Bu nedenle, garanti durumu hakkında net bir bilgi almak için laptopunuzun markasının resmi müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeniz önemlidir.

Laptop ekran değişimi gibi özel tamir işlemleri için randevu almanız gerekmez. Ancak randevu almanız, servisimizin iş yoğunluğunu yönetmemize ve size daha iyi hizmet sunabilmemize yardımcı olur. Bu sayede beklemek zorunda kalmazsınız ve laptopunuzun ekran değişim işlemi planlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Değişim yapılacak ekranın kalitesi konusunda müşterilerimize iki seçenek sunuyoruz. İlk seçenek, orijinal yedek parçalardan oluşurken, ikinci seçenek yüksek kaliteli muadil ekranları içerir. Bu, müşterilerimizin bütçe ve tercihlerine uygun bir seçim yapmalarına olanak tanır. Her iki seçenek de kaliteli ve güvenilirdir, bu sayede laptopunuzun ekranı değiştirildikten sonra sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder.

Laptop ekran değişimi hizmetimiz İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde sunulmaktadır. İstanbul dışındaki bölgelerde bulunan müşterilerimiz ise laptoplarını ücretsiz kargo ile hizmetimizle göndermektedir. Ücretsiz kargo hizmetinden faydalanmak için kargo kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

Laptop ekran değişimi işlemi, laptopunuzdaki verilere herhangi bir şekilde etkilemez. Ekran değişimi, sadece görüntüyü iyileştirmek veya sorunlu bir ekranı değiştirmek amacıyla yapılan parça değişim işlemdir. Bu işlem, laptopunuzun verilerini silmez veya değiştirmez. Ancak, herhangi bir olası riski minimize etmek için, ekran değişimi işlemi öncesinde laptopunuzun verilerinin yedeklenmesini öneririz. Bu, beklenmedik bir durumda verilerinizin güvende olmasını sağlar.

Evet, ekran değişimi sonrası oluşabilecek herhangi bir sorun için teknik destek sağlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve laptoplarının sorunsuz çalışması bizim için önemlidir. Ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun yaşarsanız veya teknik destek ihtiyacınız olursa, bize başvurabilirsiniz.

Elbette, daha fazla bilgi vermek ve sorularınızı yanıtlamak için buradayız. Laptop ekran değişimi hakkında aklınıza takılan her şeyi sormaktan çekinmeyin.

Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Yaşadığınız laptop ekran sorunlarını daha iyi anlamak ve olası arızalarla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için https://www.bilenservis.com/ekran-degisim-rehberi/ sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Ayrıca, laptopunuzun ekran değişimini yaptırmak isterseniz, bizimle doğrudan iletişime geçmekten çekinmeyin. Bilgisayar deneyiminizin kesintisiz olması için buradayız.

Müşteri Yorumları

Başa dön tuşu