Monster Laptop Klavye Değişimi: Hızlı ve 1 Yıl Garantili

Merhaba! Monster laptop klavye değişimi ve tuş tamirini İstanbul Mecidiyeköy’deki Bilen Servis Merkezimizde gerçekleştiriyoruz. Monster laptopların çeşitli modellerinin klavye değişimi ve tuş tamiri için ekonomik, hızlı ve garantili teknik servis hizmetleri sunuyoruz. Garanti süresi dolmuş ya da diğer nedenlerle garanti dışı kalan Monster laptoplarınız için profesyonel tamir, bakım ve yedek parça temin hizmetlerimizle yanınızdayız.

Monster laptop klavye değişimi ve tuş tamir hizmetlerimizle; fiziksel hasarlar, sıvı dökülmesi, çalışmayan veya yanlış tepki veren tuşlar ve aşınma gibi çeşitli klavye sorunları için teknik servisimizle yanınızdayız.

Bize ulaşmaktan çekinmeyin.

30 Dakikada Monster Laptop Klavye Değişimi

Servis randevusu alarak bize ulaşan müşterilerimiz için, Monster laptop klavye arızalarını yalnızca 30 dakika içinde gideriyoruz. Ayrıca, 6 ay işçilik ve 1 yıl parça garantisi sunuyoruz. Klavye sorunlarınızı hem hızlı hem de uygun fiyatta çözerek, zamanınızı ve bütçenizi düşünüyoruz. Bekleme sürelerini sonlandırmak için randevu alın ve Monster laptop klavye arızalarınızı 30 dakika içinde çözüme kavuşturalım!

En iyi hizmeti sunmak için buradayız!

Monster Laptop Klavye Değişimi Fiyatlarımız

Hizmet verdiğimiz tüm Monster laptop modellerinin klavye değişimi ve tuş tamirleri için rekabetçi ve adil fiyatlar sunmaktayız.

Üsten Değişen Klavye
200 ₺
  • Parça Hariç İşçilik Fiyatı
  • KDV Hariç
İçeriden Değişen Puntolu Klavye
1.000 ₺
  • Parça Hariç İşçilik Fiyatı
  • KDV Hariç

Monster Klavye Değişim Fiyatımızla Fark Yaratıyoruz!

Özel Monster laptoplarınızın klavye değişimi ve tuş tamirleri için rekabetçi fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Size en uygun fiyat teklifini sunmaya ve ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermeye hazırız.

Yardımcı olmak için hazırız!

Unutmayın! Monster laptop klavye arızalarında karşılaşılan, bazı tuşların çalışmaması gibi sorunlar her zaman klavyenin kendisinden kaynaklanmıyor olabilir. Klavye kaynaklı bir sorun gibi görünse de, aslında bu durum başka faktörlerden de kaynaklanabilir.

Monster Klavye Değişimi: En Sık Sorulan Sorular (FAQs)

Laptop klavye değişiminin maliyeti, laptopun modeline, klavyenin türüne (standart, RGB aydınlatmalı, mekanik vs.) ve değişim sırasında servis işçiliğe bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Standart bazı modellerin servis işçilik fiyatlarımız haricinde ortalama bir fiyat aralığı zordur zordur çünkü her model için klavye fiyat farklılık göstermektedir.

Laptopunuzun modeliyle uyumlu, en doğru ve güncel fiyat teklifi almak için, bizimle iletişime geçmeniz öneririz.

Laptop klavye tamirleri genellikle yerinden çıkan tuşlar gibi basit sorunlar için mümkündür. Ancak, klavyenin hiç çalışmaması, bazı tuşların çalışmaması veya yanlış karakter basması gibi daha ciddi sorunlar olduğunda, klavyenin tamiri mümkün değildir ve klavye değişimi gereklidir.

Laptop klavye tuşlarının üretilmiş olarak sıfır satışı yoktur. Klavye tuşlarında herhangi bir hasar olduğunda, tuş tamiri veya değişimi ihtiyacı olduğunda, genellikle aynı modelden hasarlı bir klavyeden alınan tuşlar kullanılarak tuş değişimi yapılmaktadır.

Laptop klavye değişimi süresi, genellikle üstten değişen laptop klavyelerde 5-10 dakika kadar süren bir işlemdir. Ancak yeni nesil bir çok laptop da buluna puntolu (üst kasa ile birleşik) klavyelerin değişim süreleri teknisyenin beceri ve hızına göre değişiklik gösterse de yaklaşık olarak 1-2 saat içerisinde yapılabilmektedir.

Eğer laptop klavyenize su yada herhangi bir sıvı döküldüyse, hemen laptopu kapatın ve fişten çekin. Dökülen sıvıyı kurutmak, kuruduğunu düşünerek laptopu açmak gibi herhangi bir işlemde bulunmadan servise başvurun. Laptop bakımı ve tamiri konusunda aşina değilseniz, asla laptopa herhangi bir müdahalede bulunmayın.

Elbette, daha fazla bilgi vermek ve sorularınızı yanıtlamak için buradayız. Monster klavye değişimi ve tuş tamiri hakkında aklınıza takılan her şeyi sormaktan çekinmeyin.

Yardımcı olmaktan mutluluk duyarız!

Monster laptopunuzda yaşadığınız klavye sorunlarını daha iyi anlamak ve olası arızalarla ilgili daha detaylı bilgi edinmek için https://www.bilenservis.com/laptop-klavye-degisimi-nasil-yapilir/ sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Ayrıca, Monster laptopunuzun klavye değişimi veya tuş tamirini yaptırmak isterseniz, bizimle doğrudan iletişime geçmekten çekinmeyin. Bilgisayar deneyiminizin kesintisiz olması için buradayız.

Müşteri Yorumları

Başa dön tuşu